Prawnicy, czy to radca prawny, czy adwokat, wchodzący w skład Kancelarii Adwokacko- Radcowskiej Kacprzak Kowalak sp.p. w Poznaniu są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. i TUiR Warta S.A. Poniżej można się zapoznać z certyfikatem potwierdzenia zawarcia obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej adwokata oraz ubezpieczenia dodatkowego.

Prawnicy, czy to radca prawny, czy adwokat, wchodzący w skład Naszej Kancelarii są ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. i TUiR Warta S.A. Poniżej można się zapoznać z certyfikatem potwierdzenia zawarcia obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej radców prawnych oraz ubezpieczenia dodatkowego.

http://samcik.blox.pl/2013/10/Bank-wpisal-go-na-liste-nierzetelnych-dluznikow.html

http://www.lex.pl/akt/-/akt/miejsce-orzeczen-interpretacyjnych-w-orzecznictwie-trybunalu-konstytucyjnego

Działania Kancelarii zmierzające do zablokowania powstania inwestycji negatywnie wpływającej na otoczenie i naruszającej charakter spokojnego zielonego osiedla w podwrzesińskiej miejscowości znalazły swoje odbicie w prasie lokalnej.

Kancelaria po zapoznaniu się z warunkami ubezpieczenia NW oferowanymi przez MTU S.A., które w sposób skrajnie niekorzystny dla poszkodowanego redukowały odpowiedzialność ubezpieczyciela za skutki uszczerbku na zdrowiu zaskarżyła ich stosowanie do Rzecznika Ubezpieczonych i Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Stanowisko Kancelarii zostało podzielone przez Rzecznika Ubezpieczonych, jak również zostało uznane w wyroku przez SOKiK.

Aplikantka Joanna Jędrzejewska współorganizowała Międzynarodowe Seminarium „Bruksela I – stosowanie rozporządzenia Bruksela I w sprawie jurysdykcji i uznawania i wykonywania orzeczeń w sprawach cywilnych i handlowych” – w dniach 7-9 października 2011

W dniu 4 czerwca 2011 r. Kancelaria udzielała porad w ramach Dnia Bezpłatnych porad Adwokackich.

Aplikantka Joanna Jędrzejewska wzięła udział w akcji Tydzień Bezpłatnych Porad Prawnych „Niebieski Parasol” przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu – 9-13 maja 2011.