Nasz zespół

Kancelarię tworzy zespół doświadczonych prawników skutecznie reprezentujących naszych klientów w sprawach różnego rodzaju.

Maciej Kacprzak

Adwokat | Współwłaściciel

Wspólnikiem zarządzającym kancelarii jest adwokat Maciej Kacprzak. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Poznaniu. Od ukończenia w 1998 r. aplikacji prowadzi swoją kancelarię. Posiada wieloletnie doœwiadczenie w obsłudze prawnej biznesu, sprawach odszkodowawczych i cywilnych procesach sądowych. Prowadzi również obrony karne. Biegle włada j hiszpańskim, francuskim i angielskim.

Kontakt: maciej@kacprzak.pl

Bartosz Kowalak

Radca prawny | Współwłaściciel

Bartosz Kowalak, wspólnik, radca prawny, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, ukończył aplikację sądową. Autor wielu artykułów w prasie prawniczej, specjalista w zakresie prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa ubezpieczeń gospodarczych i odszkodowań oraz prawa handlowego. Biegle włada j. angielskim i hiszpańskim.

Kontakt: bartosz.kowalak@kacprzak.pl

Zaufaj nami i pozwól sobie pomóc lub doradzić! Skontaktuj się z nami już dziś!

Semir Al-Lami

Adwokat

adw. Semir Al-Lami, absolwent prawa Freie Universität w Berlinie. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Berlinie. Od 2006 roku prowadzi własną kancelarię. Zajmuje się w głównej mierze prawem karnym, rodzinnym, pracy, odszkodowawczym. Biegle włada j. polskim i angielskim.

Emilia Jackowska

Radca prawny

Emilia Jackowska, radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalistka w zakresie prowadzenia procesów sądowych , prawa pracy, roszczeń z tytułu rękojmi i niewłaœciwego wykonania umów. Biegle włada j. francuskim i angielskim.

Kontakt: emilia.jackowska@kacprzak.pl

Joanna Jędrzejewska

Radca prawny

Joanna Jędrzejewska radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalistka w zakresie procedury cywilnej, procesów odszkodowawczych, prawa pracy, roszczeń z tytułu nadgodzin. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt:joanna.jedrzejewska@kacprzak.pl

Damian Nowicki

Adwokat

Damian Nowicki, adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM. Autor artykułów fachowych w prasie prawniczej. Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym i procedurze karnej. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: damian.nowicki@kacprzak.pl

Iryna Myzyna

Adwokat ukraiński

Iryna Myzyna, adwokat, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Ekonomii i Prawa w Charkowie. Specjalistka w zakresie prawa ukraińskiego i rosyjskiego, w szczególności prawa odszkodowań, prawa pracy, prowadzenia procesów sądowych, likwidacji przedsiębiorstw. Biegle włada j.  ukraińskim, j. rosyjskim, j. Angielskim.

Kontakt: iryna.myzyna@kacprzak.pl

Joanna Nowacka

Aplikantka radcowska

Joanna Nowacka, aplikantka radcowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie handlowym i prawie odszkodowań i ubezpieczeń gospodarczych. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: joanna.nowacka@kacprzak.pl

Anna Konrady

Aplikantka adwokacka

Anna Konrady, aplikantka adwokacka, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym, rodzinnym i prawie pracy. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: anna.konrady@kacprzak.pl

Joanna Janiak

Asystent prawny

Joanna Janiak, seminarzystka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie  rodzinnym i prawie pracy. Biegle włada j. niemieckim i j. angielskim.

Kontakt: joanna.janiak@kacprzak.pl

Joanna Kowal

Asystent prawny

Joanna Kowal, seminarzystka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie  rodzinnym i prawie cywilnym. Biegle włada j. angielskim i j. hiszpańskim.

Karolina Gotowa

Aplikantka radcowska

Karolina Gotowa, aplikantka radcowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie cywilnym i rodzinnym oraz prawie administracyjnym.

Jacek Sawicki

Aplikant adwokacki

Jacek Sawicki, aplikant adwokacki, absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM. Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym i prawie cywilnym. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: jacek.sawicki@kacprzak.pl

Agnieszka Szymańska

Sekretarka kancelarii

Agnieszka Szymańska, sekretarka kancelarii, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Pile, biegle włada j. angielskim.

Kontakt: sekretariat@kacprzak.pl